PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 074
oceny
6,4 10 1 16074
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

ooo nie :/ ;(

ocenił(a) film na 4

Typowa komedia romantyczna z dwiema dziewczynami to shitt,to nie komedia,raany..do ostatniej sekundy filmu ogladalam z wiara ze to sie inaczej skonczy...ale to chore,ze stala sie lesbijka w jeden dzien,na dodatek w dzien slubu,zal...... tylko nerwy sobie poszarpalam

użytkownik usunięty
margaret_ann

to po co sie pchasz ogladac to? nie masz internetu zeby na zwiatun polookac ? przeciez tam jest dokladnie opisane o czym jest film...nastepnym razem dowiedz sie o czym jest dany obraz i schowaj sie ze swoimi antygejowskimi komentarzami :/

p.s.idz do spowiedzi poskarzyc sie ze widziałas dwie całujace sie dziewczyny
Amen

ocenił(a) film na 4

W taki sposob chcesz polemizowac z moim zdaniem? gratuluje ;] nie nie mam internetu <lol2> pomysl,gdybym nie miala,nie byloby mnie tu. Z niczego takiej osobie jak ty nie bede sie tlumaczyc,i moglabys szanowac czyjeś zdanie,egoistko. To ze nie spodobala mi sie koedia romantyczna z dziewczynami nie znaczy do cholery ze jestem nietolerancyjna ;] Hehe,Ty sie pomodl o odrobine rozumu..

ocenił(a) film na 9
margaret_ann

Przeczytaj proszę jeszcze raz swojego pierwszego posta i powiedz czy nie jest on nietolerancyjny?

ocenił(a) film na 4
margaret_ann

To,że nie spodobała mi sie kom,romantyczna z dwiema dziewczynami i że ujełam to na swoj sposob,moze troche ostrymi slowami,w zupelnosci nie swiadczy, że nie jestem tolerancyjna dla lesbijek. Prosze sie nie wywyzszac tu swoja madroscia.Przykro mi ze w taki sposob odczytywane jest moje zdanie,ale coz;] na swiecie jest przecie wolnosc slowa,nieprawdaż ;] ? Czepcie sie kogos innego,bo nie ja jedna mam takie zdanie :| luken na innych nizejj ;p ale jesli chcecie,mozemy dalej dyskutowac.

margaret_ann

film jest świetny
popieram zebys przeczytala swój pierwszy komentarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones