PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 074
oceny
6,4 10 1 16074
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

Niezły.

ocenił(a) film na 6

Choć film nie potoczył się po mojej myśli (do końca przekonanie że zakończenie będzie inne) nie mogę powiedzieć (tak jak niektórzy wcześniej) że że jest 'ohydny' lub 'odrażający'.. tylko z powodu że ukazana prawdziwa miłość była pomiędzy lesbijkami. Po samym oglądnięciu było jakieś dziwne uczucie, ale film zapadł mi w pamięć. A dla mnie jednym z wyróżników filmów jest to czy po oglądnięciu pomyśli się później o nim choć przez chwilę.. a jeżeli tak to znaczy że był wart obejrzenia (i niech każdy mówi sobie co chce ale coś w tym jest).
Matthew Goode jak zwykle nie zawiódł w swojej roli (za co go uwielbiam!). Jednak pozostaje jedno pytanie - dlaczego w opisie filmu znajduje się notka 'komedia romantyczna'!? jak dla mnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego..

Gladiator_3

Masz racje! Film komedia romantyczną nazwac nie można! Wogole nie wydaje sie to dziwne że ona będąc z nim i wyrażając zgode na ślub nagle spojrząła na jakąs laske i odkryła że jest lesbijką? Troche naciagane! Szkoda mi było tego gościa na końcu!Jak dla mnie to tragikomedia!

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

Już o tym pisałam, ale się powtórzę. Pamiętasz rozmowę Luce i Rachel przy kolacji (Coop i Heck też byli obecni) na temat prawdziwej miłości? Ze słów Rachel można odczytać, że to co ją łączy z Heckiem, to głęboka przyjaźń i jakaś forma miłości także, ale to nie było uczucie zwalające z nóg i dające poczucie jedności dusz. Taką osobę Rachel odnalazła z Luce i nie jest wcale powiedziane, że nagle odkryła, że jest lesbijką - po prostu czasem nie jest od nas zależne czy zakochamy się w mężczyźnie, czy w kobiecie. Dlatego właśnie mówi się, że miłość jest ślepa. Osobiście uważam, że kocha się człowieka, a nie jego płeć i oczywiście można być sceptycznym, ale życie pełne jest niespodzianek i zapewniam Cię, że nawet osoba uważająca się przez całe życie za hetero może przeżyć zakochanie osobą tej samej płci. A miłość od pierwszego wejrzenia jest możliwa przy każdej orientacji seksualnej. Wiele osób decyduje się na małżeństwo z kimś kto nie jest miłością ich życia z obawy, że nie znajdą kogoś lepszego i będą same, inni nie chcą być nazywani starymi pannami/kawalerami, powody są rozmaite. Najważniejsze by mieć odwagę pójść za głosem serca i nie odtrącić prawdziwej miłości, w zyciu najważniejsze jest przecież szczęście i miłość właśnie.

ocenił(a) film na 10
miss_russ

'(...)Najważniejsze by mieć odwagę pójść za głosem serca i nie odtrącić prawdziwej miłości, w zyciu najważniejsze jest przecież szczęście i miłość właśnie.' Amen siostro! :)

ocenił(a) film na 9
calisha_88

Ciesze się, że po raz nie wiem który się zgadzamy siostro :)

ocenił(a) film na 10
miss_russ

:))) Cieszę się, że się cieszysz :)))

ocenił(a) film na 9
calisha_88

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
Gladiator_3

Opis tego filmu jest najlepszym dowodem na to, w jak tolerancyjnym kraju żyjemy. Jak gdyby dystrybutor bał się napisać, że jest to historia o miłości dwóch kobiet. Zauważcie, że nigdzie nie było napisane, że panna młoda w dniu swojego ślubu zakocha się w kobiecie, napisane było w "osobie"....Co prawda plakat jest sugestywny, ale mało kto patrzy na plakat wybierając seans :) Komedia romantyczna to faktycznie nie jest, ja bym nazwała ten film - skądinąd świetny - alternatywną komedią romantyczną lub obyczajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones