PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 077
ocen
6,4 10 1 16077
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

To co mnie urzekło, to moment - ta - chwila gdy zakochujesz się w drugiej osobie, bo w jej twarzy i gestach wypisana jest piękno życia.
Ten film - to bardzo naturalnie odczuwalna bliskość. Dla ludzi wrażliwych, wprost idealnie opowiedziane, zrozumiałe i ładne. Dla mnie bardzo zgodne z tym co czuję i czego mi brakuje.

Gdy wybieramy w życiu związek, nie zawsze jest on spełnieniem szczytu naszych marzeń. Choć jest piękny, i wszystko wydaje się układać po myśli. To gdzieś tam w środku pulsuje mały ogień by zapłonąć w nas, jak nowe życie, gdy tylko nadejdzie czas.

I o tym jest ten film, o szczęśliwym zakończeniu, kiedy okazujemy tolerancję dla dobra bliskich nam ludzi.

ocenił(a) film na 9
serenity_3

Absolutnie się z Tobą zgadzam, czuję tak samo. Prawdziwa miłość przytrafią się naprawdę niewielu osobom, gdy więć już stanie na naszej drodze, powinniśmy mięc odwagę by ją przyjąć, nawet jeśli - tak jak w tym filmie - objawia się ona w osobie tej samej płci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones